Tours > Hungary

Informations about Hungary

Hungari (Hungari) është një vend në Evropën Qendrore kufi Sllovakinë në veri, Austria në perëndim, Sllovenia dhe Kroacia në perëndim jug, Serbia në jug, Rumania në lindje dhe Ukraina në veri lindje. Anëtare e Bashkimit Evropian dhe Shengenit Border-pak Marrëveshjes së Evropës. Vendi ofron shumë destinacione të ndryshme: male relativisht të ulëta në veri-perëndim, Plain Madhe në lindje, liqene dhe lumenj të gjitha llojet (përfshirë Balaton – liqeni më i madh në Evropën Qendrore), dhe shumë fshatra të bukura të vogla dhe gems fshehur e qyteteve. Top kjo off me aksesin e madh të Hungarisë në mes të Evropës, një kulturë dhe ekonomi të gjalla, dhe ju merrni një destinacion absolutisht nuk ia vlen të humbur në qoftë se ju jeni në rajon.

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!

Loading Maps
Pamje
normal mesnatë Family Fest dark Open breg lumi poet
Vendndodhja e mia Ekran i plotë

Shkojme!!

Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

Ne nuk kemi ndonjë ofertë për momentin për këtë vend, por ne mund të bëjë një ofertë për këtë destinacion vetëm për ju! Të gjithë ju duhet të bëni është të plotësoni formularin e mëposhtëm.

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit - Tour Pjesëmarrja, the Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara


  Kërko për Aktivitetit

  Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

  Gjej hotele të lirë, merret në dhoma, dhe zbritje hotele me ne!

  Kliko këtu dhe të bëjë atë të thjeshtë për të librit tjetër qëndrimit tuaj hotel. Nëse jeni të udhëtojnë për biznes apo kënaqësi, ne ju japin me disa nga marrëveshjet më të mira të hoteleve!


   Kërko për Hotele

   Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri