Tours > Dodecanese

Informations about Dodecanese

I lidhur jashtë përgjatë bregdetit të Turqisë perëndimore, si stolira mbi një det të padurueshme akuamarin, Dodekanezë dy hyrje dhe për të tërhequr assers-nga - shumë prej të cilëve kthehen vit pas viti për shembull disa nga ishujt më të kulturore dhe gjeografikisht të ndryshme në Egje.
këto 18 ishujt (duke përfshirë satelitët) janë një njësi për vetveten. Nën sundimin italian deri 1947, ata mbajnë një ajër të veçimit të vogël dhe, befasi, ende të tërhequr një numër të madh të vizitorëve kurioz italiane. Ishujt janë një përzierje beguiling e detit, malore dhe livadh dhe, për shkak se ata janë të gjithë të afërt me njëri-tjetrin, lehtë mund të jetë 'hopped'. Ata kanë nevojë që përpjekje shtesë për të marrë në, por shpërblimet tani peshoj më shumë investime.
Prirur shpirtërisht do të bëjë një vijë e drejtë për Patmos. Vendpushimet e zhvilluara e Rodos dhe Kos ketë plazhe dhe baret bollëk, ndërsa Lipsi dhe Tilos kanë plazhet joshëse, minus turmat. Ishujt më të largëta të Agathonisi, i përditshëm, Kasos dhe Kastellorizo ​​presin ficionados greko-ishull në ndjekje të jetës tradicionale të ishullit, ndërsa hapje e gojës të gjithë në peizazhin e jashtëzakonshme vullkanik që turbullirë gjeologjik ka krijuar në isyros. historia checkered ishujt 'ka pajisur edhe me një pasuri të mbetjeve të ndryshme arkeologjike.

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!

Loading Maps
Pamje
normal mesnatë Family Fest dark Open breg lumi poet
Vendndodhja e mia Ekran i plotë
Ne nuk kemi ndonjë ofertë për momentin për këtë vend, por ne mund të bëjë një ofertë të udhëtimit për këtë destinacion vetëm për ju! Të gjithë ju duhet të bëni është të plotësoni formularin e mëposhtëm.

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit - Tour Pjesëmarrja, të Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara


  Shkojme!!

  Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

  Ne nuk kemi ndonjë ofertë për momentin për këtë vend, por ne mund të bëjë një ofertë për këtë destinacion vetëm për ju! Të gjithë ju duhet të bëni është të plotësoni formularin e mëposhtëm.

  Emri juaj (*):

  Emri juaj e fundit (*):

  Emaili juaj (*):

  tel tuaj. numër:

  Data e mbërritjes:    

  Të rriturit (*):    fëmijë:  

  Mesazhi juaj:

  Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

  Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit - Tour Pjesëmarrja, të Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.  (*) Fushat e kërkuara


   Kërko për Aktivitetit

   Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

   Gjej hotele të lirë, merret në dhoma, dhe zbritje hotele me ne!

   Kliko këtu dhe të bëjë atë të thjeshtë për të librit tjetër qëndrimit tuaj hotel. Nëse jeni të udhëtojnë për biznes apo kënaqësi, ne ju japin me disa nga marrëveshjet më të mira të hoteleve!


    Kërko për Hotele

    Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri