Tours > Ljubljana

Informations about Ljubljana

Ljubljana ka tërheqjet me famë botërore, e cila është vetëm i madh: nuk ka nevojë për të hop nga një vend në tjetrin, duke marrë fotografitë dhe të kalimit të artikujve në listë tuaj. Ju keni të gjithë kohën për shëtitje përreth dhe të gëzojnë vetë qytetit.

Ne verë, qendra e saj pret një numër të qyteteve sponsorizuar ngjarjeve, nga fëmijët seminare dhe terreneve sportive publike në rrugë që të mbyllura për trafikun për këtë rast, për shfaqje jashtë mundi Trnfest e rrugëve dhe ngjarjet muzikore të gjitha zhanret. Në vjeshtë ajo tregon fytyrën e saj akademike si ajo mbush përsëri me studentët e universitetit më të madh të shtetit të cilit qyteti i detyrohet shumë karakterin e saj rinor. ditë të ftohtë dhjetor janë ngrohur nga mijëra dritave, dekorimin e vitit të ri konceptuar nga artistë vendas, dhe duke ushqimit dhe pijeve të shitura nga rruga qëndron në brigjet e lumit Ljubljanica. Pas mbijetuar gri mërzitshëm mbetur e dimrit, qyteti shpërthen përsëri me lule pranverës mbjellë në rrugë dhe udhëkryq të saj.

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!

Loading Maps
Pamje
normal mesnatë Family Fest dark Open breg lumi poet
Vendndodhja e mia Ekran i plotë

Shkojme!!

Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

Ne nuk kemi ndonjë ofertë për momentin për këtë vend, por ne mund të bëjë një ofertë për këtë destinacion vetëm për ju! Të gjithë ju duhet të bëni është të plotësoni formularin e mëposhtëm.

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit - Tour Pjesëmarrja, the Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara


  Kërko për Aktivitetit

  Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

  Gjej hotele të lirë, merret në dhoma, dhe zbritje hotele me ne!

  Kliko këtu dhe të bëjë atë të thjeshtë për të librit tjetër qëndrimit tuaj hotel. Nëse jeni të udhëtojnë për biznes apo kënaqësi, ne ju japin me disa nga marrëveshjet më të mira të hoteleve!


   Kërko për Hotele

   Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri