"Aleksandri i Madh"> North Greqia Qendrore dhe thesaret e kulturës

ATHINË - CAPE Sounion - DELPHI - Kalambaka - Meteora - Platamonas CASTLE - OLYMPUS COAST-Vergina - Edesa - SELANIK- - Pella-ATHOS CRUISE - Vourvourou BEACH-

North Greqia Qendrore dhe thesaret e kulturës

ditë 1 ATHINË
Mbërritja në Aeroportin Ndërkombëtar të Athinës. Takuar dhe përshëndetur me përfaqësuesin tonë dhe transferimin në hotel. Kontrolloni në dhe në pasdite ju do të vazhdojë të panoramike të Athinës City Tour. Ju do të shihni Stadium Panathenaic ku ishin mbajtur në Lojërat e para Olimpike të kohëve moderne 1896 (short ndaluar). Vazhdo dhe të kalojë nga rezidencën e KRYEMINISTRI së (Ex Royal Palace) ruajtur nga Evzones me uniformë e tyre të gjallë, Tempulli i Zeusit madhështor, Arch e Hadrian, Parlamenti dhe memorial për të ushtarit të Panjohur, Akademia, Universiteti, Biblioteka Kombëtare, Sheshi Kushtetuta (Sintagma) dhe natyrisht museum.Back Partenoni dhe Akropolit në hotel. Gjatë natës në Athinë.

ditë 2 ATHINË COAST – CAPE Sounion
Pas mengjesit ne hotel, Ne do të vazhdojë për një turne ditë të plotë në Attica bregdetit. Ne do të kalojnë rrugën e madhe bregdetare: Ne do të kalojë qytetet e mëdha të Glyfada dhe Vouliagmeni , deri sa ne të arrijnë në plazh Guri i Zi . Nuk ju do të gëzojnë not dhe sportet e ujit. Pasdite vonë ne do të vazhdojë të Cape Sounion për të vizituar tempullin e Poseidonit.

ditë 3 ATHINË – DELPHI – Kalambaka
Mëngjesi në hotel dhe pastaj ne do të fillojë një udhëtim të paharrueshme në kontinent Greqi. Drive përmes fushës pjellore të Beotia, kalimit qytetet e Thives lidhur me tragjedinë e Mbretit Edipit, Levadia dhe Arachova, Ne do të arrijë Delphi. Qendra e botës së lashtë – the “Omphalos” (Kërthizë e Tokës) – të cilit prestigjin shtrihet përtej kufijve të Helenik Botës. Në shpatet e malit Parnassus, në një peizazh me bukuri të pashembullt dhe madhështisë, shtrihen rrënojat e Shenjtërores së Apollo Pythios.Visit thesarin e athinasve, Tempulli i Apollonit dhe Muzeu përmban kryevepra të tilla të skulpturës lashtë greke si bronzi qerre dhe Aghias famshme atlet.
Pas turne tonë të udhëzuar, koha e lirë në fshatin Delphi për këmbë, pazar dhe drekë (fakultativ). Herët në pasdite do të niset për në qytetin e Kalambaka , duke kaluar nëpër fshatra piktoreske dhe qytetet e mëdha të Greqisë Qendrore. darkë (fakultativ) dhe brenda natës.

ditë 4 Kalambaka – Meteora – Platamonas CASTLE – OLYMPUS COAST
Pas mëngjesit, Ne do të vizitojë manastiret Meteora, mes pamje mbresëlënëse, ulën në majë të shkëmbinjve të mëdha që duket se të pezullohet në ajër, qëndrojë Manastiret gjithmonë i ri, ku ju mund të shihni mostra të hollë të artit bizantin.
Pas Tout tonë udhëzuar ne vazhdojmë nëpër rajonin e Thesalisë, duke kaluar qytetet e mëdha Trikala dhe Larissa për kështjellës Platamon, një kështjellë Crusader (ndërtuar në mes 1204 dhe 1222) në Greqinë e veriut dhe është e vendosur në juglindje të malit Olimp, në një pozicion strategjik e cila kontrollon daljen e luginës Tempe, përmes të cilit kalon rruga kryesore që lidh Maqedoninë me Thesalisë dhe Greqinë jugore e cila mbikëqyr autostradën, është një kala mesjetare imponuar. (ndaluar për 1 orë, Turneu ka udhëzuar)
Ne vazhdojmë tor hotelin tonë në bregdetin Olimp , në këmbët e malit Olimp imponuar , më e lartë në Greqi (2.918 metra) të cilat sipas mitologjisë greke ishte qëndrimi i 12 Gods. Kontrolloni në në hotelin tonë para detit dhe gjatë natës.

ditë 5 VERGINA – Edesa – SELANIK
Pas mëngjes tonë, Ne nisen për qytetin e Vergina, një fshat në rajonin Imathia që u bë famë në mbarë botën në dekadat e fundit, për shkak të zbulimit ka të qytetit antik të Aigai, kryeqytetin e lashtë të mbretërve maqedonas, dhe varrezat e saj. Me rëndësi të veçantë janë varret e dinastisë mbretërore, më së shumti mbreti Filipi II dhe një princ i ri i cili është identifikuar si Alexander IV, dhe një varr cist. Varret mbretërore u zbuluan në 1977-8 nga arkeologu Manolis Andronikos.
Pas turne tonë të udhëzuar, një orë të lirë për drekë në një restorant lokal (fakultativ) dhe të vazhdojë për të ndaluar tonë të ardhshëm,
Edessa, known as “city of waters”, për shkak të ujëvarat e tij të mëdha, më i madh në Greqi dhe gjithashtu shumë i njohur për atë e fruta të freskëta.
Në pasdite ne nisen për hotelin tonë në Selanik, qyteti i dytë më i madh i Greqisë, por ndoshta më e bukur! Kontrolloni në në hotelin tonë dhe pas disa kohe e relaksuar ne do të transferojë në qendër të qytetit për darkë (fakultativ) dhe një shije e njohur edhe natës Selanikut.

ditë 6 THESSALONIKI CITY TOURPELLA
Pas mëngjes në hotelin tonë, Ne do të vazhdojë për vizitë turistike të qytetit të Selanikut. Thessaloniki, një qytet i gjallë modern me pamje nga Gjiri i Thermaikos, është kryeqyteti i Maqedonisë dhe të dytë qyteti më i madh i Greqisë
sot. Kulla e Bardhë (në grek Lefkos Pyrgos), e cila dominon shëtitore bregdet dhe është një nga mbetjet e fundit të fortifikimet shekullit 15, është bërë emblem.In jozyrtar Selanikut 1997 qyteti ishte kryeqyteti kulturor i Evropës. Ai ishte gjithashtu një qytet olimpik gjatë 2004 Lojërat Olimpike në Greece.Thessaloniki u themelua në 315 B.C. nga Kassandros, Mbreti i Maqedonisë dhe ish-gjeneral i Aleksandrit të Madh. Gjatë periudhës bizantine Selaniku ishte qyteti i dytë më i rëndësishëm i Perandorisë Bizantine, pas kryeqytetit Stambollit. Pasuria e kishave bizantine të shekullit të 14-dëshmon për lartësitë në të cilat Krishterimi pas arritur në qytet (St. Paul preached here and also addressed the Thessaloniansin his well known epistle). Ky turne panoramike e Selanikut përfshin kompleksin Galerian- Rotonda triumfues arch, via Egnatia me kishat mesjetare monumentin olokaustin dhe portit të Selanikut dhe simboli i qytetit Kulla e Bardhë, ne do ta bejme 3 ndaluar overs në muret e qytetit dhe i pastër kullën qepë me panoramën e qytetit, basili
ca e St. Demetrius nga A.D shekullin e 5. me banjë romake më poshtë dhe ne do të vizitojë Muzeun Arkeologjik të Selanikut.
Pastaj ne do të vizitojë Pella, një qytet i lashtë i Maqedonisë gjendet në Pella njësinë aktuale rajonale e Maqedonisë Qendrore në Greqi dhe ishte kryeqyteti i ancientkingdom të Maqedonisë. Në vendin e qytetit të lashtë të Pella është Muzeu Arkeologjik i Pella.

ditë 7 ATHOS CRUISE – Vourvourou BEACH
Pas mengjesit ne hotel ne do të vazhdojë të lundrimit Mount Athos. Anijet nisen nga porti Ouranoupolis, right next to the “gatesof Holy Mount Athos, sipas kërkesës. herë nisjes është 10:30 lundrim zgjat 3 orë. Anija niset për pjesën jug-perëndimore të gadishullit dhe në. 10 minuta, ajo arrin ujore kufijtë e shtetit monastike dhe territory.From e saj atje, ajo arrin në ca. 15 minuta në fushën e manastir parë ruse dhe pas vela nga plazhet unike, ajo arrin në zonën e manastirit të parë, Iera Moni Dochiariou, në se. 40 minuta. Një tjetër 7 manastire të ndjekë, atëherë, si dhe porti qendror malin e shenjtë të, Dafnit, dhe në fund cloisters, fshatra të vogla, ku grupet e murgjve jetojnë në çdo shtëpi. Kohëzgjatja e pjesës së fundit të Tour-udhëzuese është. 40 minuta. Anija me vela kthimit përsëri nga i fundit 4 manastire dhe, të paturit e një dhe gjysmë ore kohë të lirë deri në portin Ouranoupolis, ju mund të bëni pazar tuaj në bord, diskutuar përshtypjet tuaja ose të marrë fotografitë e veten në urën e anijes me kapitenin.
Pastaj ne do të vizitojë plazhin jashtëzakonisht të bukur të Vourvourou , ku ju mund të keni drekë (fakultativ) dhe swimm.

ditë 8 AIRPORT Selanikut
Pas mengjesit ne hotel ne do të transferojë në aeroportin e Selanikut për luftën tuaj ndërkombëtar.

30 χρόνια τώρα σας προσφέρουμε ταξίδια σε μοναδικούς προορισμούς , για διακοπές , χαλάρωση και γαμήλια εξωτικά ταξίδια , ατομικά και ομαδικά στις οικονομικότερες τιμές!

Οι τιμές εμφανίζονται ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ! Οι τιμές εμφανίζονται ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!

përfshirë:

 2 netë strehim Athina Hotel në bazë BB
 Private transfer in Athens from airporthotel with private a/c coach
 Panoramic turne ndonjë gjë Athina në pasdite me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet + të Akropolit dhe Akropolit muze
 1 strehim natës në Kalambaka Hotel në bazë BB.
 1 strehim natës në Olimp Coast Hotel në bazë BB.
 3 netë strehim në Selanik Hotel në bazë BB
 Tempulli i Poseidonit udhëzuar turne
 Delphi Oracle dhe muze udhëzuar turne
 Turneu manastiret Meteora udhëzuar
 Vergina Royal varret dhe muze udhëzuar turne
 Pella muze udhëzuar turne
 turne ndonjë gjë panoramike e Selanikut me anglisht udhëzues flet
 Mount Athos lundrimit
 All the transportation Athens – Delphi – Kalambaka – Meteora – PlatamonasOlympus coast – Vergina – Edessa – Thessaloniki – Pella with private a/c coach
 shërbimet Escort
 Të gjitha taksat e aplikueshme lokale

Nuk përfshihen:

Çdo shërbim që nuk është përmendur në mënyrë të qartë në shërbimet e përfshira


Loading Maps

Athinë

Athina është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Greqisë. Dominon rajonin e Atikës dhe është një nga qytetet më të vjetra të botës. Me historinë e saj të regjistruar që përfshin rreth 3,400 vjet. Classical Athens, si një vend pa dalje në det ishte një qytet-shtet i fuqishëm që u shfaq në lidhje me zhvillimin lundrues të portit të Pireut. Një qendër për

Cape Sounion

Temple e Poseidonit grekëve të lashtë e dinte se si për të zgjedhur një vend për një tempull. Askund tjetër nuk është kjo më e qartë se sa në Cape Sounion, 70km në jug të Athinës, ku Tempulli i Poseidonit qëndron në një nxitje të thepisur që zhytet 65 milion deri në det. ndërtuar në 444 BC në të njëjtën kohë si

Meteora – Kalambaka

Meteora (shakull-of-the-Rah) është një vend i jashtëzakonshëm, dhe një nga më të vizituar në të gjithë Greqinë. Të bedenat masive të shkëmbinjve të qetë janë të lashtë dhe ende mund të jetë vendosur për një futuristic science fiction përrallë. Manastiret në majë tyre të shtuar në këtë peizazh të çuditshme dhe të bukur. Çdo manastir është ndërtuar rreth një oborr qendror

Vergina

Vergina (ver-yee-nah), 11km në juglindje të Veria, është vendi legjendar i varrimit të mbretërve të Maqedonisë, dhe kapitali i tyre i parë (lashtë Aigai). Në 336 BC, në dasmën e vajzës së tij Kleopatra, Filipi II u vra këtu. Të paktën të ftuarit ishin tashmë atje. This World Heritagelisted site is also called the Royal Tombs. Një vendkalim

Thessaloniki

Nëse ju jeni do të mburrem kudo në Greqinë Veriore, Thessaloniki (Thesalonikasve-ah-lo-nee-kih) është vendi për të bërë atë. qyteti i dytë i Greqisë, dhe kryeqytetin e saj kulturore, Thessaloniki (quajtur edhe Salonica) ju lejon të kënaq në ushqim gjobë, ëmbëlsirat mëkatare, shopping ultra-elegant, një natës energjik dhe shumë koncerte, partitë, tregon artit dhe ngjarje shumë se ju mund të mbani mend.

Pella

Vendlindja e Aleksandrit të Madh, Pella spans the ThessalonikiEdessa road, dhe përmban mozaik spektakolare. Pella u bë kryeqyteti i Maqedonisë nën Mbreti Archelaos (i cili sundoi nga 413 BC për 399 BC), pse kryeqytetin e vjetër të Aigai (Vergina) mbeti cemetery.Created mbretërore me ngjyrë natyrale, Subtly kundërta gurë, mozaikët përshkruajnë skena mitologjike. Ato u krijuan
kompani : CEL Tours S.A..
Faqja e internetit :
Rishikimi agregati : Επιστολές ταξιδιωτών μας  5 nga5 , 18 vota, 18 komente
Faleminderit edhe një herë për të gjithë ekipin tuaj
06/07/2017  
Picture Author

Ju faleminderit shumë për ndihmën për 10 pasagjerëve Dr Rajashekhar dhe familja. Everthing shkoi shumë mirë jashtë dhe ata janë të lumtur.

Faleminderit edhe një herë për të gjithë ekipin tuaj .

Ne kemi pasur përvojë shumë të mirë me ju
14/07/2016   Greqi
Picture Author

Dear Maria,
Ne kemi pasur përvojë shumë të mirë me ju, të gjithë pasagjerëve dhe Kulin është i kënaqur me shërbimet tuaja.
Në grupin tonë të ardhshëm ne do të defiantly të punuar me ju. Edhe një herë faleminderit.

E bukur punuar me ju
11/06/2018  
Picture Author

Faleminderit Maria për të gjithë ndihmën e, ajo ishte e bukur punuar me ju dhe ekipin tuaj
Zoti ju bekoftë dhe ju mund të merrni shumë grupe më indiane në të ardhmen

I dashur në thelb çdo gjë kemi bërë në Greqi dhe Turqi
12/02/2017   Greqi - Turqi
Picture Author

Dita juaj tingëllon pothuajse tamam si turne që Randy dhe kam bërë të Peloponezit, të drejtë deri në drekë. Unë në fakt mendonin se dreka ishte me të vërtetë e mirë vera ishte e madhe (hera e parë që unë kam pasur ndonjëherë e ëmbël, verë të ftohtë e kuqe), dhe ëmbëlsirë jonë ishte portokall mirë unë do të kishte kurrë.
Ne fakt vodhi portokall mbetura për të ngrënë në aeroplan në rrugën shtëpi. I dashur në thelb çdo gjë kemi bërë në Greqi dhe Turqi, por dita ime e preferuar deri tani ishte dita ne kaluar në ishullin e Rodosit. tonë (shumë) foto nga udhëtimit tonë këtu: në qoftë se ju doni të shikoni. Unë jam i kënaqur keni pasur një udhëtim të tillë fantastike!
daniela

Falë shërbimet tuaja të mahnitshme
11/11/2016   Greqi
Picture Author

Unë jam duke dëgjuar grup është të paturit e një kohë sajë të madh për shërbimet tuaja të mahnitshme

Faleminderit edhe një herë për të gjithë mbështetjen tuaj
11/06/2018  
Picture Author

atje Maria, Miremengjes. Ne kemi arritur në mënyrë të sigurtë dhe kanë mirë e zuri gjumi. Vetëm të kërkuar për të ju falënderoj edhe një herë për të gjithë mbështetjen tuaj dhe ne nesër mirësjellje.

shumë urime!  
30/01/2017   Greqi
Picture Author

Përshëndetje Mary,
Së pari. id doja të ju falënderoj(kryesisht), Elena, Dimitris & Illyas për të bërë turne tonë enjoyable.We të vërtetë kishte një kohë të mirë dhe do të komunikojë të njëjta për shumë people.You mund të na identifikuar nga fotografitë më sipër Unë jam një recensues rregullt në këshilltar udhëtim dhe keni kërkuar referencat që kam ngjit below.You duhet të shtypni Crtl + kliko Im shumë i sigurt se shumë mirë për të bërë indianët do të donte për të vizituar Greqinë, por operatorët turistikë të shmangur(duke preferuar UK / Italy / Gjermani / Francë(procedurë shumë e mirë ambasada) për shkak të procedure.I ngadalshëm e di që ju thanë se nuk mund të punësojë personel shtesë për 2 ½ muaj, por ata e dinë periudhën prill-qershor, e cila është .Others rregullt të punësuar stafin e përkohshëm të cope.This është si pushimet tuaja korrik-gusht në Greqi
Djali im pa se ju keni marrë një çmim nga Kashmir Govt dhe Kina gjithashtu. shumë urime!
Shpresoj që të jetë përsëri diku për të parë Kretë & Delhi

udhëtim shumë të paharrueshëm për mua
08/06/2017  
Picture Author

Dear Maria,
Ajo u takua kënaqësi ju & ju falënderoj shumë për të gjithë mbështetjen tuaj & ndihmë.
Ky ishte një udhëtim shumë i paharrueshëm për mua & kjo ishte vetëm për shkak të ju.

Beogradi Group Rishikimi 20-24 marsh
27/03/2019  
Picture Author

Foli me grupin sot dhe ushqyer përsëri ishte shumë e mirë për çdo gjë.
Kanë përcjellë në sajë të
Danijela, Restorant Indian.
Faleminderit Maria për menaxhimin e çdo gjë në perfeksion. Do të mbajë në kontakt.

marrëveshje Wonderful
24/09/2018  
Picture Author

Hi, Faleminderit për të tillë një marrëveshje të mrekullueshme dhe ekzekutimin e qetë të udhëtimit Greqisë për Bajaj Group.

Të fala
Sandeep Zunjurke
Jeta Bajaj Allianz
PunenHO

Thank you so so much për të qenë pret të tilla të mrekullueshme
19/01/2017   Greqi
Picture Author

Dear Ilias / Sofi / Mary,
Thank you so so much për të qenë pret të tilla të mrekullueshme. Unë kurrë nuk imagjinuar një operator turne do të bëjë aq shumë për të bërë klientët e tyre të lumtur. Të gjithë në ekip ka qenë shumë e ngrohtë, shumë personale, dhe shumë e dobishme. Ky udhëtim ne kurrë nuk do të harrojmë. Dhe më ne do të kujtojmë është ndihma që ju të gjithë me kusht. Shumë e dashurisë dhe lidhje,
Nisha, Ayush

Faleminderit per gjithcka
09/09/2018  
Picture Author

Faleminderit për gjithçka që ju ishin vetëm GREAT
shtëpi arriti shëndoshë e mirë

Me të vërtetë krenar për të gjithë ju
26/07/2017  
Picture Author

Dear Maria,

Unë nuk e di se si për të shprehur & të thënë faleminderit për ju si ju e bëri kaq shumë gjëra të mrekullueshme që unë kurrë nuk e pritura. Ju jeni me të vërtetë mahnitëse & ju me të vërtetë vënë zemrën tuaj & shpirti në punën tuaj. Unë kurrë nuk kam takuar një person si ju në mënyrë të përulur, aq e dobishme, gjithmonë aty për të ndihmuar ...
Vërtetë Hats off për ju & të gjithë ekipin tuaj .

pa ty & ekipet tuaja të mbështetur këtë ngjarje nuk do të kishte qenë i suksesshëm
falënderimet e mia të veçanta & regards birit tënd & Anna për të dhënë hapjen e mrekullueshme & aktet argëtuese. Unë duhet të them se ata janë shumë kreative & shumë profesionale . Ajo nuk ishte vetëm të veprojë, por ajo ishte eksperiencë të paharrueshme për të gjithë mysafirët & SR. drejtuesit.

Me të vërtetë krenar për të gjithë ju. Të gjitha të mirë për ju & ekipi juaj & mbajtur-up të njëjtën frymë

Looking forward për bashkëpunim të gjatë me ju.

Të fala

Pathik Chandarana
Për Mantra Ngjarje & Promovimi
Mumbai. Indi. Pvt. Ltd.
i lëvizshëm: +91 8080897828
www.mantraevents.com
MUMBAI - DELHI

Ju jeni një shpirt i bukur. Zoti ju bekoftë
10/06/2018  
Picture Author

Hi Mary
Do të doja të ju falënderoj për të gjithë ndihmën e zgjeruar, si një anëtar i familjes. Ju jeni një shpirt i bukur. Zoti ju bekoftë

Thank you very much from the bottom of our heart
02/10/2019   Athinë
Picture Author

We had a great time with Mr. Manos. It was the high point of our stay at Athens. And we cannot thank you enough for the fantastic dinner we had. Thank you very much from the bottom of our heart. We will go back with very fond memories which we shall cherish forever. Do look us up if and when you travel to India. Të fala, A. K. Bagchi

Thanks edhe një herë për të gjitha marrëveshjet që janë ekzekutuar shkëlqyeshëm
13/08/2016   Greqi
Picture Author

Hi, Thanks edhe një herë për të gjitha marrëveshjet që janë ekzekutuar shkëlqyeshëm.
Kjo ishte një udhëtim të madh për të gjithë ne shumë mirë vënë së bashku nga indian & ekipi greek. një vend i tij i bukur me më miqësore & njerëz të dobishme & ne gëzuar çdo grimë të saj.
Rgds,
Neeru Khare
Aitken Travel Services

mbështetja e madhe
16/08/2018  
Picture Author

Dear Mary / Ilias,
Thank you so much për të zgjeruar mbështetjen tuaj të madhe në këtë grup.
Klienti është me të vërtetë shumë i lumtur me të rezultateve.
Looking forward për të punuar me ju në projektet e ardhshme.
Një i madh ju falënderoj edhe një herë !!
Të fala

Thank You Ekipin
11/06/2018  
Picture Author

Thank You Ekipin, klienti im ishte i kënaqur me shërbimin.

Faleminderit & Të fala,
Sandeep Poojary
drejtor | Triptopedia Pushimet

Shkruaj – norma dhe ju përvojën tuaj me cel Tours


Verifikimi Captcha
* i nevojshëm
turne: & Ldquo; Aleksandri i madh” >North Greqia Qendrore dhe thesaret e kulturës
kohëzgjatje: 8 ditë
vend: Evropë, Greqi – Hellas, Athinë, Cape Sounion, Delphi, Kalabaka – Meteora, Vergina, Thessaloniki
përfshirë

 2 netë strehim Athina Hotel në bazë BB
 Private transfer in Athens from airporthotel with private a/c coach
 Panoramic turne ndonjë gjë Athina në pasdite me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet + të Akropolit dhe Akropolit muze
 1 strehim natës në Kalambaka Hotel në bazë BB.
 1 strehim natës në Olimp Coast Hotel në bazë BB.
 3 netë strehim në Selanik Hotel në bazë BB
 Tempulli i Poseidonit udhëzuar turne
 Delphi Oracle dhe muze udhëzuar turne
 Turneu manastiret Meteora udhëzuar
 Vergina Royal varret dhe muze udhëzuar turne
 Pella muze udhëzuar turne
 turne ndonjë gjë panoramike e Selanikut me anglisht udhëzues flet
 Mount Athos lundrimit
 All the transportation Athens – Delphi – Kalambaka – Meteora – PlatamonasOlympus coast – Vergina – Edessa – Thessaloniki – Pella with private a/c coach
 shërbimet Escort
 Të gjitha taksat e aplikueshme lokale

Nuk përfshihen

Çdo shërbim që nuk është përmendur në mënyrë të qartë në shërbimet e përfshira

A ju pëlqen këtë turne;!
Na kontaktoni duke dërguar një mesazh më poshtë dhe së shpejti ju do të keni lajme nga ne.
poshtë-shigjetë-orange

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit – Tour Pjesëmarrja, the Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara

 

Na dërgoni një mesazh me anë të Skype duke klikuar butonin më poshtë

Tel.: +302103611007+302103647843+302103632480+302103629082+302103642861 FAX: +302103610924 Selia e cel Tours: 45 Solonos kati 4 Kodi Postal:10672 Kolonaki – Athinë

Na gjeni në hartë

Orari i punës: nga e hena ne te premte: 10:00–18:00

Më shumë turne në këtë destinacion

turne me tipare individuale & paketa pushime

“Apollon” >Athens – Delphi – Santorini
& Ldquo; Apollon” >Athinë – Delphi – Santorini
Athinë - Delphi - Santorini
kohëzgjatje: 7 ditë
Athens – Mykonos – Santorini – Athens
Athinë – Mykonos – Santorini – Athinë
Athinë - Mykonos - Santorini
kohëzgjatje: 8 ditë
Athens – Cape Sounion – One Day Cruise – Epidaurus – Mycenae
Athinë – Cape Sounion – One Day Cruise – Epidaurus – Mycenae
Athinë – Cape Sounion – One Day Cruise – Epidaurus – Mycenae
kohëzgjatje: 5 ditë
Mykonos – Santorini – Athens
Mykonos – Santorini – Athinë
Athinë - Mykonos - Santorini
kohëzgjatje: 7 ditë
“Volcano” >Athens – Santorini – Athens
& Ldquo; Volcano” >Athinë – Santorini – Athinë
Athinë - Santorini - Athinë
kohëzgjatje: 8 ditë
Athens – Delphi – Santorini – Athens
Athinë – Delphi – Santorini – Athinë
Athinë – Delphi - Santorini
kohëzgjatje: 7 ditë

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!