sofia – City Tour – Sunny Beach | Bulgari | Ballkan 4 ditë turne

sofia

Grupi Itinerari Eksploruar qytetin e shenjtorëve dhe mëkatarëve!

sofia – City Tour – Sunny Beach | Bulgari | Ballkan 4 ditë turne

DAY 1 SOFJE

Sofje-gjithë-qytet-Bullgari-balkanks-europe-Cel-tours
sofia gjithë qyteti Bullgaria

Arritja në aeroportin ndërkombëtar të Sofjes. Takuar dhe përshëndetur me përfaqësuesin tonë dhe transferimin në hotel. çaj të lartë dhe të kontrolloni-në në hotel. Pjesa tjetër e ditës është në kohë të lirë për të eksploruar charms e kryeqytetit bullgar. Sofja është një nga qytetet më të vjetra të Ballkanit. Për shumë shekuj qyteti paraqiti një qendër e rëndësishme tregtare në mes të Lindjes dhe Perëndimit. Sot Sofia është qyteti më i madh i të gjitha vendeve sllave jugore, që ka një popullsi prej 1.26 milion njerëz. Larg nga të qenit mbi të gjitha monumenteve të lashta dhe mesjetare, ajo është një qytet mahnitëse modern që do të lë përshtypje ju

sofia-parlamenti-square-Bullgari-Ballkani-europe-Cel-tours
sofia parlamenti katrore Bullgaria

me atmosferën e saj të gjallë dhe dinamike. Në sajë të shkrirjes së saj të mrekullueshme të karakteristika historike dhe moderne, vitet e fundit Sofia ka bërë një fener i ftuar për udhëtarët në mbarë botën. Ne sugjerojmë që ju të marrë një shëtitje dhe të eksplorojnë City Center Sofjes me qendrat e saj moderne tregtare, restorante elegant, bare komod dhe pikat e nxehta dashuroj natës. Gjatë natës në hotel.

 
DAY 2 SOFJE CITY TOUR

bulgaria-sofia-panoramike-ajrore-view-Ballkan-europe-Cel-tours Pas mengjesit ne do të vazhdojë për një turne të qytetit panoramike të Sofjes. Ky turne gjysmë-ditore udhëzuar do ju prezantoj me përzierje e vërtetë e traditës dhe kulturës moderne të kryeqytetit bullgar. Kjo do të ju njohë me pikë më të famshme të interesit Sofjes: Nevski Katedralja Alexander, Kisha ruse, Kisha e St. sophia, the Round Church “St. George”, Teatri Kombëtar, banjot minerale, Sinagoga çifute, Galeria Kombëtare e Arteve, Muzeu Arkeologjik dhe sheshi Parlamenti, Kryesia, Rrënojat e Serdica dhe shumë pika më emocionuese që do të bëjë të bie në dashuri me këtë qytet të mrekullueshëm. Pas turneut do të transferohet përsëri në hotel. Pjesa tjetër e ditës është në kohë të lirë. Gjatë natës në hotel.[/titull]

DAY 3 SOFJE – SUNNY BEACH (435 km / përafërsisht. 4 orë me makinë)

sunny-plazh-Bullgari-zezë-detit-kosto-Ballkan-europe-Cel-tours Pas mengjesit do te nisemi për një turne të plotë-ditore në Sunny Beach. Sunny Beach është një vendpushim i madh bregdetar në bregun e Detit të Zi të Bullgarisë, ndodhet rreth 35 km në veri të Burgasit në komunën Nessebar, Burgas Province. Sunny Beach ka një popullsi shumë të vogël të përhershme, por gjatë verës turistik është shtëpi për mijëra turistë. Rrip kryesor i lartë rritje hotele mbështetur mbi plazhi është 5 kilometra e gjatë dhe shtrihet përgjatë një gji të gjerë në mes të Sveti Vlas dhe Nessebar. Sunny Beach ofron një shumëllojshmëri të gjerë të aktiviteteve që ju mund të gëzojnë gjatë qëndrimit tonë atje, duke përfshirë edhe sportet e ndryshme të ujit, bungee-jumping dhe rrëshqitje të ujit lojëra në dispozicion në waterparks që janë të vendosura pranë plazhit. Sigurisht, ju gjithashtu mund të vë mbrapa dhe vetëm të gëzojnë zbutës në plazh më të bukur të Bullgarisë. Më vonë në mbrëmje do te nisemi përsëri në Sofje.

DAY 4 NISJES
Pas mengjesit do të transferohen në aeroportin ndërkombëtar të Sofjes për fluturimin tuaj ndërkombëtar kthehet në Indi.

30 χρόνια τώρα σας προσφέρουμε ταξίδια σε μοναδικούς προορισμούς , για διακοπές , χαλάρωση και γαμήλια εξωτικά ταξίδια , ατομικά και ομαδικά στις οικονομικότερες τιμές!

Οι τιμές εμφανίζονται ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ! Οι τιμές εμφανίζονται ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!

përfshirë:

DITA nga inclusions DITA

ditë 1
Transfer from Sofia airport to Sofia hotel by a/c coach with English speaking escort
çaj të lartë në hotel
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 2
turne Half Day Qyteti i Sofjes me një trajner / c me anglisht udhëzues flet
Drekë në restorant indian
Transferimi përsëri në hotelin Sofjes nga një trajner / c me anglisht përcjellje flet
darkë gala në hotel strehim
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 3
Transfer from Sofia hotel to Sunny Beach by a/c coach with English speaking escort
Transfer from Sunny Beach back to Sofia hotel by a/c coach with English speaking escort
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 4
Transfer from Sofiia hotel to Sofia airport by a/c coach with English speaking escort

Nuk përfshihen:

Çdo shërbim që nuk është përmendur në mënyrë të qartë në shërbimet e përfshira

Loading Maps

kompani : CEL Tours S.A..
Faqja e internetit :
Rishikimi agregati : Επιστολές ταξιδιωτών μας  5 nga5 , 18 vota, 18 komente
mbështetja e madhe
16/08/2018  
Picture Author

Dear Mary / Ilias,
Thank you so much për të zgjeruar mbështetjen tuaj të madhe në këtë grup.
Klienti është me të vërtetë shumë i lumtur me të rezultateve.
Looking forward për të punuar me ju në projektet e ardhshme.
Një i madh ju falënderoj edhe një herë !!
Të fala

Ne kemi pasur përvojë shumë të mirë me ju
14/07/2016   Greqi
Picture Author

Dear Maria,
Ne kemi pasur përvojë shumë të mirë me ju, të gjithë pasagjerëve dhe Kulin është i kënaqur me shërbimet tuaja.
Në grupin tonë të ardhshëm ne do të defiantly të punuar me ju. Edhe një herë faleminderit.

Falë shërbimet tuaja të mahnitshme
11/11/2016   Greqi
Picture Author

Unë jam duke dëgjuar grup është të paturit e një kohë sajë të madh për shërbimet tuaja të mahnitshme

Faleminderit per gjithcka
09/09/2018  
Picture Author

Faleminderit për gjithçka që ju ishin vetëm GREAT
shtëpi arriti shëndoshë e mirë

I dashur në thelb çdo gjë kemi bërë në Greqi dhe Turqi
12/02/2017   Greqi - Turqi
Picture Author

Dita juaj tingëllon pothuajse tamam si turne që Randy dhe kam bërë të Peloponezit, të drejtë deri në drekë. Unë në fakt mendonin se dreka ishte me të vërtetë e mirë vera ishte e madhe (hera e parë që unë kam pasur ndonjëherë e ëmbël, verë të ftohtë e kuqe), dhe ëmbëlsirë jonë ishte portokall mirë unë do të kishte kurrë.
Ne fakt vodhi portokall mbetura për të ngrënë në aeroplan në rrugën shtëpi. I dashur në thelb çdo gjë kemi bërë në Greqi dhe Turqi, por dita ime e preferuar deri tani ishte dita ne kaluar në ishullin e Rodosit. tonë (shumë) foto nga udhëtimit tonë këtu: në qoftë se ju doni të shikoni. Unë jam i kënaqur keni pasur një udhëtim të tillë fantastike!
daniela

Beogradi Group Rishikimi 20-24 marsh
27/03/2019  
Picture Author

Foli me grupin sot dhe ushqyer përsëri ishte shumë e mirë për çdo gjë.
Kanë përcjellë në sajë të
Danijela, Restorant Indian.
Faleminderit Maria për menaxhimin e çdo gjë në perfeksion. Do të mbajë në kontakt.

Thank you so so much për të qenë pret të tilla të mrekullueshme
19/01/2017   Greqi
Picture Author

Dear Ilias / Sofi / Mary,
Thank you so so much për të qenë pret të tilla të mrekullueshme. Unë kurrë nuk imagjinuar një operator turne do të bëjë aq shumë për të bërë klientët e tyre të lumtur. Të gjithë në ekip ka qenë shumë e ngrohtë, shumë personale, dhe shumë e dobishme. Ky udhëtim ne kurrë nuk do të harrojmë. Dhe më ne do të kujtojmë është ndihma që ju të gjithë me kusht. Shumë e dashurisë dhe lidhje,
Nisha, Ayush

Thank You Ekipin
11/06/2018  
Picture Author

Thank You Ekipin, klienti im ishte i kënaqur me shërbimin.

Faleminderit & Të fala,
Sandeep Poojary
drejtor | Triptopedia Pushimet

Me të vërtetë krenar për të gjithë ju
26/07/2017  
Picture Author

Dear Maria,

Unë nuk e di se si për të shprehur & të thënë faleminderit për ju si ju e bëri kaq shumë gjëra të mrekullueshme që unë kurrë nuk e pritura. Ju jeni me të vërtetë mahnitëse & ju me të vërtetë vënë zemrën tuaj & shpirti në punën tuaj. Unë kurrë nuk kam takuar një person si ju në mënyrë të përulur, aq e dobishme, gjithmonë aty për të ndihmuar ...
Vërtetë Hats off për ju & të gjithë ekipin tuaj .

pa ty & ekipet tuaja të mbështetur këtë ngjarje nuk do të kishte qenë i suksesshëm
falënderimet e mia të veçanta & regards birit tënd & Anna për të dhënë hapjen e mrekullueshme & aktet argëtuese. Unë duhet të them se ata janë shumë kreative & shumë profesionale . Ajo nuk ishte vetëm të veprojë, por ajo ishte eksperiencë të paharrueshme për të gjithë mysafirët & SR. drejtuesit.

Me të vërtetë krenar për të gjithë ju. Të gjitha të mirë për ju & ekipi juaj & mbajtur-up të njëjtën frymë

Looking forward për bashkëpunim të gjatë me ju.

Të fala

Pathik Chandarana
Për Mantra Ngjarje & Promovimi
Mumbai. Indi. Pvt. Ltd.
i lëvizshëm: +91 8080897828
www.mantraevents.com
MUMBAI - DELHI

Faleminderit edhe një herë për të gjithë mbështetjen tuaj
11/06/2018  
Picture Author

atje Maria, Miremengjes. Ne kemi arritur në mënyrë të sigurtë dhe kanë mirë e zuri gjumi. Vetëm të kërkuar për të ju falënderoj edhe një herë për të gjithë mbështetjen tuaj dhe ne nesër mirësjellje.

shumë urime!  
30/01/2017   Greqi
Picture Author

Përshëndetje Mary,
Së pari. id doja të ju falënderoj(kryesisht), Elena, Dimitris & Illyas për të bërë turne tonë enjoyable.We të vërtetë kishte një kohë të mirë dhe do të komunikojë të njëjta për shumë people.You mund të na identifikuar nga fotografitë më sipër Unë jam një recensues rregullt në këshilltar udhëtim dhe keni kërkuar referencat që kam ngjit below.You duhet të shtypni Crtl + kliko Im shumë i sigurt se shumë mirë për të bërë indianët do të donte për të vizituar Greqinë, por operatorët turistikë të shmangur(duke preferuar UK / Italy / Gjermani / Francë(procedurë shumë e mirë ambasada) për shkak të procedure.I ngadalshëm e di që ju thanë se nuk mund të punësojë personel shtesë për 2 ½ muaj, por ata e dinë periudhën prill-qershor, e cila është .Others rregullt të punësuar stafin e përkohshëm të cope.This është si pushimet tuaja korrik-gusht në Greqi
Djali im pa se ju keni marrë një çmim nga Kashmir Govt dhe Kina gjithashtu. shumë urime!
Shpresoj që të jetë përsëri diku për të parë Kretë & Delhi

marrëveshje Wonderful
24/09/2018  
Picture Author

Hi, Faleminderit për të tillë një marrëveshje të mrekullueshme dhe ekzekutimin e qetë të udhëtimit Greqisë për Bajaj Group.

Të fala
Sandeep Zunjurke
Jeta Bajaj Allianz
PunenHO

E bukur punuar me ju
11/06/2018  
Picture Author

Faleminderit Maria për të gjithë ndihmën e, ajo ishte e bukur punuar me ju dhe ekipin tuaj
Zoti ju bekoftë dhe ju mund të merrni shumë grupe më indiane në të ardhmen

Ju jeni një shpirt i bukur. Zoti ju bekoftë
10/06/2018  
Picture Author

Hi Mary
Do të doja të ju falënderoj për të gjithë ndihmën e zgjeruar, si një anëtar i familjes. Ju jeni një shpirt i bukur. Zoti ju bekoftë

Thanks edhe një herë për të gjitha marrëveshjet që janë ekzekutuar shkëlqyeshëm
13/08/2016   Greqi
Picture Author

Hi, Thanks edhe një herë për të gjitha marrëveshjet që janë ekzekutuar shkëlqyeshëm.
Kjo ishte një udhëtim të madh për të gjithë ne shumë mirë vënë së bashku nga indian & ekipi greek. një vend i tij i bukur me më miqësore & njerëz të dobishme & ne gëzuar çdo grimë të saj.
Rgds,
Neeru Khare
Aitken Travel Services

Thank you very much from the bottom of our heart
02/10/2019   Athinë
Picture Author

We had a great time with Mr. Manos. It was the high point of our stay at Athens. And we cannot thank you enough for the fantastic dinner we had. Thank you very much from the bottom of our heart. We will go back with very fond memories which we shall cherish forever. Do look us up if and when you travel to India. Të fala, A. K. Bagchi

udhëtim shumë të paharrueshëm për mua
08/06/2017  
Picture Author

Dear Maria,
Ajo u takua kënaqësi ju & ju falënderoj shumë për të gjithë mbështetjen tuaj & ndihmë.
Ky ishte një udhëtim shumë i paharrueshëm për mua & kjo ishte vetëm për shkak të ju.

Faleminderit edhe një herë për të gjithë ekipin tuaj
06/07/2017  
Picture Author

Ju faleminderit shumë për ndihmën për 10 pasagjerëve Dr Rajashekhar dhe familja. Everthing shkoi shumë mirë jashtë dhe ata janë të lumtur.

Faleminderit edhe një herë për të gjithë ekipin tuaj .

Shkruaj – norma dhe ju përvojën tuaj me cel Tours


Verifikimi Captcha
* i nevojshëm
turne: sofia – City Tour – Sunny Beach | Bulgari | Ballkan 4 ditë turne
kohëzgjatje: 4 ditë
vend: Evropë, sofia, Bulgari
përfshirë

DITA nga inclusions DITA

ditë 1
Transfer from Sofia airport to Sofia hotel by a/c coach with English speaking escort
çaj të lartë në hotel
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 2
turne Half Day Qyteti i Sofjes me një trajner / c me anglisht udhëzues flet
Drekë në restorant indian
Transferimi përsëri në hotelin Sofjes nga një trajner / c me anglisht përcjellje flet
darkë gala në hotel strehim
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 3
Transfer from Sofia hotel to Sunny Beach by a/c coach with English speaking escort
Transfer from Sunny Beach back to Sofia hotel by a/c coach with English speaking escort
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 4
Transfer from Sofiia hotel to Sofia airport by a/c coach with English speaking escort

Nuk përfshihen

Çdo shërbim që nuk është përmendur në mënyrë të qartë në shërbimet e përfshira

A ju pëlqen këtë turne;!
Na kontaktoni duke dërguar një mesazh më poshtë dhe së shpejti ju do të keni lajme nga ne.
poshtë-shigjetë-orange

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit – Tour Pjesëmarrja, the Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara

 

Na dërgoni një mesazh me anë të Skype duke klikuar butonin më poshtë

Tel.: +302103611007+302103647843+302103632480+302103629082+302103642861 FAX: +302103610924 Selia e cel Tours: 45 Solonos kati 4 Kodi Postal:10672 Kolonaki – Athinë

Na gjeni në hartë

Orari i punës: nga e hena ne te premte: 10:00–18:00

Më shumë turne në këtë destinacion

turne me tipare individuale & paketa pushime

“Apollon” >Athens – Delphi – Santorini
& Ldquo; Apollon” >Athinë – Delphi – Santorini
Athinë - Delphi - Santorini
kohëzgjatje: 7 ditë
Athens – Delphi – Santorini – Athens
Athinë – Delphi – Santorini – Athinë
Athinë – Delphi - Santorini
kohëzgjatje: 7 ditë
Athens – Santorini – Crete
Athinë – Santorini – Kretë
Athinë - Santorini - Kretë
kohëzgjatje: 7 ditë
“Manto” >Athens – Mykonos – Athens
& Ldquo; Manto” >Athinë – Mykonos – Athinë
Athinë - Mykonos
kohëzgjatje: 6 ditë
“Kalypso” >Athens – One Day Cruise – Hydra – Santrorini
& Ldquo; Kalypso” >Athinë – One Day Cruise – Hidra – Santrorini
Athinë - One Day Cruise - Hidra - Santrorini
kohëzgjatje: 8 ditë
Athens – Santorini – Athens
Athinë – Santorini – Athinë
Athinë - Santorini
kohëzgjatje: 8 ditë

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!