Perlat e Ballkanit> Belgrade – Bukuresht – sofia

Beogradi - Bukuresht - sofia

Beogradi - Bukuresht - sofia | Grupi Itinerari / Çdo e shtunë 29/04/2017 - 24/06/2017

DAY 1 INDIA – BEOGRAD
serbia_belgrade_007Arritja në Beograd Nikola Tesla Aeroporti Ndërkombëtar. Takuar dhe përshëndetur me përfaqësuesin tonë dhe transferimin në hotel. Kontrolloni në pasdite dhe në kohën e lirë. Beogradi është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Serbisë. Ajo është e vendosur në bashkimin e lumenjve Sava dhe Danub, ku Pannonia Plain plotëson Ballkanin. Its name translates to “White city”. Zona urbane e qytetit të Beogradit ka një popullsi prej 1.23 milion, ndërsa mbi 1.65 milion njerëz jetojnë brenda kufijve të saj administrativë. Për natën tuaj të parë ne kemi rregulluar një private "turne varkë natën Belgrade". Gëzojnë dhe të pushojnë në lumenj dhe gjatë lundrimit ju do të keni mundësi të admirojnë pamje madhështore të krahinës së Beogradit. Përveç muzikë të këndshme që do të përfundojë atmosferë të këndshme në anije, ju do të dëgjoni disa histori dhe legjenda rreth historisë së Beogradit, Danub dhe Sava, si dhe në lidhje me të famshëm të cilët kanë lundruar këtu. atmosfera relaksuese, skena magjike, mjedisin natyror dhe shërbimi i shkëlqyer kuzhinës do të bëjë lundrimit tuaj të paharrueshme. Gjatë natës në Beograd.

DAY 2 BEOGRAD CITY TOUR
Pas mengjesit ne hotel, ne ju ftojmë të zbuloni kryeqytetin serb Beograd dhe qytetin e lashtë me një përzierje simpatik e qytetit mesjetar dhe arkitektura moderne. Beogradi përmban një fytyrë të vjetra dhe të reja, monumentet nga e kaluara e tij dhe gëzimi i të rinjve. Kjo është një nga qytetet më të vjetra evropiane dhe kultura Vinca është një nga kulturat më të vjetra të kontinentit tonë. Nxitojnë dhe nxitim të duket për të përhapur qindra metra nga sheshi qendror i qytetit. Ne do të ju tregojnë edhe fytyrën e relaksuar e Beogradit në tremujorin bohem, rrugë e veshur me taverna dhe restorante. Ne do të vazhdojmë të Kalasë së Beogradit dhe mbetjet e qytetit të lashtë e emrit Singidunum-vjetër për Beogradin, gjenden në B.C shekullin e 3-të. Argetime ne gjithashtu të përfshijë në këtë turne janë të vjetër dhe parlamenti i ri, Kalemegdan Park, Sheshi Republika, Teatri Kombëtar, Muzeu Kombëtar, Kneza Miihaila Rruga, Katedralja ortodokse serbe që daton nga 1837, Monument për Nikola Tesla .

Kalaja Beograd Kalemegdan Park
beogradi-kala-gjelbër-serbia-Ballkan-europe-Cel-tours beogradi-Kalemegdan-park-green-serbia-Ballkan-europe-Cel-tours
katrore Republic  Muzeu Kombëtar
beogradi-republic-square-statujë-serbia-Ballkan-europe-Cel-tours beogradi-nacional-Museam-serbia-Ballkan-europe-Cel-tours

Republika katrore Muzeu Kombëtar
Post turne ne do të kthehemi në hotel.. Pjesa tjetër e ditës është i lirë në kohë të lirë tuaj

DAY 3 DAY 3 BEOGRAD – TIMISOARA – Brasov (VEND I Drakulës)
Timisoara-fitorja-square-nate-Rumani-Balkan-europe-e-toursPas mëngjesit, ne do të niset për një turne gjysmë ditore në qytetin rumun Timisoara (163 kil), kryeqyteti i Qarku Timiş, dhe social kryesore, qendra ekonomike dhe kulturore në Rumaninë perëndimore. Një nga qytetet më të mëdha rumune (qyteti i tretë më i populluar në vend) me një popullsi prej 319,279 banorë. Timisoara konsiderohet qyteti informal kryeqyteti i rajonit historik të Banat. Ne shtator 2016, Timisoara u zgjodh si Kryeqyteti Evropian i Kulturës për 2021. Pas mbërritjes tonë, ne do të kemi një ndalesë të shkurtër për kafe ose pije freskuese në një nga tarraca mikpritëse në qendër të qytetit. Ne vazhdojmë me një turne të relaksuar në këmbë në qendër të qytetit. histori, ndërtesat e bukura, historitë e qytetit dhe popullin e tyre. Turneu zhvillohet brenda mureve të qytetit të vjetër të kalasë tipit Vauban, e ndërtuar në shekullin e 18 nga Austro-Hungarezët. The starting point is the oldest building in the citythe castle built by the Hungarian king Carol Robert of Anjou, në fillimin e shekullit të 14-. Turneu ynë ndjek një 800 vjet histori në një udhë prej rreth 2,5 km. Më pas ne vazhdojmë të Poiana Brasov (435 kil) ku do ta kalojmë natën pranë Bran. Kontrolloni në dhe gjatë natës në hotel.

DAY 4 Kalaja e Drakulës
Brasov, Transilvania, Dracula-kalaja-krunde-rumani-ballkanike-europe-e-toursPas mëngjesit, ne do të niset për një turne gjysmë ditore në Kështjellën Drakula. Bran Kalaja ndodhet pranë Bran dhe në afërsi të Brasov, është një monument kombëtar dhe pikë referimi në Rumani. Kalaja është e vendosur në kufirin midis Transilvanisë dhe Vllahisë. Commonly known as “Dracula’s Castle, ajo është shtëpia e karakterit titullin në Drakula Bram Stoker. Kalaja është tani një muze i hapur për turistët, shfaqur art dhe mobilje mbledhur nga Queen Marie. Në fund të kodrës është një park të vogël në ajër të hapur muze ekspozuar strukturat tradicionale fshatare rumune nga i gjithë vendi. Natyra ka qene bujare me këtë zonë për shkak se ajo është e rrethuar nga siluetat mbresëlënëse e masiveve Bucegi dhe Piatra Kraiului, dy nga elementët më të rëndësishëm në peisazhin turistik malor rumun. Peizazhi nga kjo zonë është një përzierje harmonike e landforms ndryshme (malet e larta, rrafshnalta, forma curvy gdhendur nga lumenjtë përgjatë bankat e tyre dhe luginat që kalojnë tokën, formuar nga rrjeti hidrografik të pasur). Më pas ne të niset për në Bukuresht (173 Kil). mbërritje, kontrolloni në dhe gjatë natës në hotel.

DAY 5 BUKURESHT
Bukuresht-city-sky-mbi-qytet-Rumani-Ballkan-europe-Cel-tours

Pas mengjesit ne jemi të nisej për një turne të qytetit të Bukureshtit. Bukureshti është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Rumanisë, si edhe kulturës saj, industrial, dhe qendra financiare. Ajo është e vendosur në juglindje të vendit, në brigjet e lumit Dambovita, më pak se 60 km (37.3 im) në veri të lumit Danub dhe në kufirin bullgar. Bukureshti është përmendur së pari në dokumentet në 1459. Ai u bë kryeqyteti i Rumanisë në 1862 dhe është qendra e medias rumune, kulturë, dhe art. Arkitektura e saj është një përzierje e historike (neo-klasike),interwar (Bauhaus dhe Deco artit), Epokës komuniste dhe moderne. Në periudhën ndërmjet dy luftërave botërore, the city’s elegant architecture and the sophistication of its elite earned Bucharest the nickname of “Little Paris” (pak Paris). Edhe pse ndërtesa dhe rrethe në qendrën historike të qytetit janë dëmtuar rëndë ose shkatërruar nga lufta, tërmete, dhe mbi programin e sistematizimit të gjithë Nikolae Çausheskut, shumë mbijetuar. Në vitet e fundit, qyteti ka përjetuar një boom.In ekonomik dhe kulturor 2016, the historical city centre was listed as “endangered” nga Monumenteve Shikojnë Botërore. Pjesa tjetër e ditës në kohën e lirë. Gjatë natës në hotel.

DAY 6 BUKURESHT – SOFJE (360 km)
Pas mëngjes tonë, ne do të kthehem në Sofje, kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Bullgarisë. Sofja është një nga qytetet më të vjetra në Ballkan gjetura nga Serdi trak fisit. Në 29 A.D. Sofia u bë kryeqyteti i provincës romake të Inner Dakia. Përmes moshave, Qyteti ka luajtur rol si qendër e rëndësishme tregtare në perandorive bizantine dhe bullgare. Nën sundimin osman, Sofia ishte qendra e provincës Rumelia. Sofia u bë kryeqyteti i restauruar Bullgarisë në 1879, me një popullsi prej vetëm rreth 12,000. Sot shumë rrugë, ndërtesat, parqet, dhe madje edhe lagje të tëra të ruajtur stilin arkitektonik nga ana e shekullit. Qyteti ka një popullsi prej 1.26 milion, ndërsa mbi 1.5 milion njerëz jetojnë në zonën e saj funksionale urbane. Është qyteti më i madh e Jugut sllave në botë, duke qenë pak më i populluar se Beogradit. Qyteti është i vendosur në këmbët e malit Vitosha në pjesën perëndimore të vendit, brenda më pak se 50 kilometra (31 im) me makinë nga kufiri me Serbinë. Vendndodhjen e saj në qendër të Gadishullit Ballkanik do të thotë se është në mes të rrugës në mes të Detit të Zi dhe Detit theAdriatic, ndërsa Deti Egje është më afër me të. Sofja ka qenë një zonë me banim të njeriut që së paku 7000 BC. Duke qenë qyteti primati i Bullgarisë, është vendlindja e shumë prej universiteteve më të mëdha vendore, institucionet kulturore dhe shoqëritë tregtare. mbërritje, kontrolloni në dhe gjatë natës në hotel.

DAY 7 SOFJE CITY TOUR
Sofje-qytet-kishtare-Bullgari-Ballkani-europe-Cel-tours

Pas mëngjes tonë, ne të vazhdojë në turne të qytetit të Sofjes. Dita fillon me një transferim të shkurtër në Muzeun Historik Kombëtar, zënë rezidencën e ish-sundimtarit të komunist Todor Zhivkov, vendosur në periferi të Sofjes. Ne do të kemi një turne udhërrëfyes e koleksionit të pasur muze, me vëmendje të veçantë tërhequr datave kyçe, fakte dhe ekspozitave. Afër është Kisha e Bojanës, të cilat ne do të vizitojë të zbulohej rëndësinë globale të afresket e saj të proto-Rilindjes. Pasdite do të jetë për turne butë këmbë të qendrës, ku ju do të mësojnë në lidhje me Bibliotekën Kombëtare, University sofia, Parlamenti, rr. Alexander Nevski patriarkale Cathedral, Teatri Kombëtar, St. Kisha sofia, ndërtesa më e vjetër Sofjes – St George Rotunda, Shtëpitë e Këshillit të Ministrave, Presidenca dhe ish-selinë Partia Komuniste, rrënojat e qytetit antik të Serdika (që daton nga 5-6 C), Pallati Kombëtar i Kulturës, rrugët kryesore tregtare të Sofjes etj. Pjesa tjetër e thonë në kohën e lirë. Gjatë natës në hotel.

DAY 8 NISJES
Pas mëngjes tonë, transfer to Sofia airport.

30 χρόνια τώρα σας προσφέρουμε ταξίδια σε μοναδικούς προορισμούς , για διακοπές , χαλάρωση και γαμήλια εξωτικά ταξίδια , ατομικά και ομαδικά στις οικονομικότερες τιμές!


përfshirë:

ditë 1
Transferimi nga aeroporti i Beogradit në hotel Beograd me një trajner / c dhe anglisht asistent flet
Beogradi me dalje në det natën me transferimet e tokës nga / në hotel
Gjatë natës në hotel të Beogradit në dhoma standarde në baza BB

ditë 2
turne Half Day Qyteti i Beogradit me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Gjatë natës në hotel të Beogradit në dhoma standarde në baza BB

ditë 3
Transferimi nga Beogradi që të Bran nëpërmjet Timisoara me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet
turne Timisoara Qyteti me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Gjatë natës në hotel Brasov në dhoma standarde në bazë BB

ditë 4
Turneu Half Day në kështjellën e Drakulës me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Transferimi në Bukuresht me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet
Gjatë natës në hotel Bukureshtit në dhoma standarde në baza BB

ditë 5
- Turneu Half Day në Bukuresht me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
- Gjatë natës në hotel Bukureshtit në dhoma standarde në baza BB

ditë 6
Transferimi nga Bukureshti në Sofje me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 7
Turneu Half Day Sofia qytet me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 8
 Transferimi nga Sofja në Selanik me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet

Nuk përfshihen:

Çdo shërbim që nuk është përmendur në mënyrë të qartë në shërbimet e përfshira


Loading Maps

Beogradi

Grupi Itinerari Përvoja qytet që nuk fle!

sofia – City Tour – Sunny Beach | Bulgari | Ballkan 4 ditë turne

Grupi Itinerari Eksploruar qytetin e shenjtorëve dhe mëkatarëve!

Bukuresht

Grupi Itinerari Explore Parisi i Vogël i Lindjes dhe Shtëpinë e Drakula!
kompani : CEL Tours S.A..
Faqja e internetit :
Rishikimi agregati : Επιστολές ταξιδιωτών μας  5 nga5 , 18 vota, 18 komente
Ju jeni një shpirt i bukur. Zoti ju bekoftë
10/06/2018  
Picture Author

Hi Mary
Do të doja të ju falënderoj për të gjithë ndihmën e zgjeruar, si një anëtar i familjes. Ju jeni një shpirt i bukur. Zoti ju bekoftë

Thank you very much from the bottom of our heart
02/10/2019   Athinë
Picture Author

We had a great time with Mr. Manos. It was the high point of our stay at Athens. And we cannot thank you enough for the fantastic dinner we had. Thank you very much from the bottom of our heart. We will go back with very fond memories which we shall cherish forever. Do look us up if and when you travel to India. Të fala, A. K. Bagchi

Thanks edhe një herë për të gjitha marrëveshjet që janë ekzekutuar shkëlqyeshëm
13/08/2016   Greqi
Picture Author

Hi, Thanks edhe një herë për të gjitha marrëveshjet që janë ekzekutuar shkëlqyeshëm.
Kjo ishte një udhëtim të madh për të gjithë ne shumë mirë vënë së bashku nga indian & ekipi greek. një vend i tij i bukur me më miqësore & njerëz të dobishme & ne gëzuar çdo grimë të saj.
Rgds,
Neeru Khare
Aitken Travel Services

marrëveshje Wonderful
24/09/2018  
Picture Author

Hi, Faleminderit për të tillë një marrëveshje të mrekullueshme dhe ekzekutimin e qetë të udhëtimit Greqisë për Bajaj Group.

Të fala
Sandeep Zunjurke
Jeta Bajaj Allianz
PunenHO

Faleminderit edhe një herë për të gjithë mbështetjen tuaj
11/06/2018  
Picture Author

atje Maria, Miremengjes. Ne kemi arritur në mënyrë të sigurtë dhe kanë mirë e zuri gjumi. Vetëm të kërkuar për të ju falënderoj edhe një herë për të gjithë mbështetjen tuaj dhe ne nesër mirësjellje.

mbështetja e madhe
16/08/2018  
Picture Author

Dear Mary / Ilias,
Thank you so much për të zgjeruar mbështetjen tuaj të madhe në këtë grup.
Klienti është me të vërtetë shumë i lumtur me të rezultateve.
Looking forward për të punuar me ju në projektet e ardhshme.
Një i madh ju falënderoj edhe një herë !!
Të fala

Falë shërbimet tuaja të mahnitshme
11/11/2016   Greqi
Picture Author

Unë jam duke dëgjuar grup është të paturit e një kohë sajë të madh për shërbimet tuaja të mahnitshme

Faleminderit edhe një herë për të gjithë ekipin tuaj
06/07/2017  
Picture Author

Ju faleminderit shumë për ndihmën për 10 pasagjerëve Dr Rajashekhar dhe familja. Everthing shkoi shumë mirë jashtë dhe ata janë të lumtur.

Faleminderit edhe një herë për të gjithë ekipin tuaj .

I dashur në thelb çdo gjë kemi bërë në Greqi dhe Turqi
12/02/2017   Greqi - Turqi
Picture Author

Dita juaj tingëllon pothuajse tamam si turne që Randy dhe kam bërë të Peloponezit, të drejtë deri në drekë. Unë në fakt mendonin se dreka ishte me të vërtetë e mirë vera ishte e madhe (hera e parë që unë kam pasur ndonjëherë e ëmbël, verë të ftohtë e kuqe), dhe ëmbëlsirë jonë ishte portokall mirë unë do të kishte kurrë.
Ne fakt vodhi portokall mbetura për të ngrënë në aeroplan në rrugën shtëpi. I dashur në thelb çdo gjë kemi bërë në Greqi dhe Turqi, por dita ime e preferuar deri tani ishte dita ne kaluar në ishullin e Rodosit. tonë (shumë) foto nga udhëtimit tonë këtu: në qoftë se ju doni të shikoni. Unë jam i kënaqur keni pasur një udhëtim të tillë fantastike!
daniela

udhëtim shumë të paharrueshëm për mua
08/06/2017  
Picture Author

Dear Maria,
Ajo u takua kënaqësi ju & ju falënderoj shumë për të gjithë mbështetjen tuaj & ndihmë.
Ky ishte një udhëtim shumë i paharrueshëm për mua & kjo ishte vetëm për shkak të ju.

Ne kemi pasur përvojë shumë të mirë me ju
14/07/2016   Greqi
Picture Author

Dear Maria,
Ne kemi pasur përvojë shumë të mirë me ju, të gjithë pasagjerëve dhe Kulin është i kënaqur me shërbimet tuaja.
Në grupin tonë të ardhshëm ne do të defiantly të punuar me ju. Edhe një herë faleminderit.

Beogradi Group Rishikimi 20-24 marsh
27/03/2019  
Picture Author

Foli me grupin sot dhe ushqyer përsëri ishte shumë e mirë për çdo gjë.
Kanë përcjellë në sajë të
Danijela, Restorant Indian.
Faleminderit Maria për menaxhimin e çdo gjë në perfeksion. Do të mbajë në kontakt.

Faleminderit per gjithcka
09/09/2018  
Picture Author

Faleminderit për gjithçka që ju ishin vetëm GREAT
shtëpi arriti shëndoshë e mirë

E bukur punuar me ju
11/06/2018  
Picture Author

Faleminderit Maria për të gjithë ndihmën e, ajo ishte e bukur punuar me ju dhe ekipin tuaj
Zoti ju bekoftë dhe ju mund të merrni shumë grupe më indiane në të ardhmen

Thank You Ekipin
11/06/2018  
Picture Author

Thank You Ekipin, klienti im ishte i kënaqur me shërbimin.

Faleminderit & Të fala,
Sandeep Poojary
drejtor | Triptopedia Pushimet

Thank you so so much për të qenë pret të tilla të mrekullueshme
19/01/2017   Greqi
Picture Author

Dear Ilias / Sofi / Mary,
Thank you so so much për të qenë pret të tilla të mrekullueshme. Unë kurrë nuk imagjinuar një operator turne do të bëjë aq shumë për të bërë klientët e tyre të lumtur. Të gjithë në ekip ka qenë shumë e ngrohtë, shumë personale, dhe shumë e dobishme. Ky udhëtim ne kurrë nuk do të harrojmë. Dhe më ne do të kujtojmë është ndihma që ju të gjithë me kusht. Shumë e dashurisë dhe lidhje,
Nisha, Ayush

shumë urime!  
30/01/2017   Greqi
Picture Author

Përshëndetje Mary,
Së pari. id doja të ju falënderoj(kryesisht), Elena, Dimitris & Illyas për të bërë turne tonë enjoyable.We të vërtetë kishte një kohë të mirë dhe do të komunikojë të njëjta për shumë people.You mund të na identifikuar nga fotografitë më sipër Unë jam një recensues rregullt në këshilltar udhëtim dhe keni kërkuar referencat që kam ngjit below.You duhet të shtypni Crtl + kliko Im shumë i sigurt se shumë mirë për të bërë indianët do të donte për të vizituar Greqinë, por operatorët turistikë të shmangur(duke preferuar UK / Italy / Gjermani / Francë(procedurë shumë e mirë ambasada) për shkak të procedure.I ngadalshëm e di që ju thanë se nuk mund të punësojë personel shtesë për 2 ½ muaj, por ata e dinë periudhën prill-qershor, e cila është .Others rregullt të punësuar stafin e përkohshëm të cope.This është si pushimet tuaja korrik-gusht në Greqi
Djali im pa se ju keni marrë një çmim nga Kashmir Govt dhe Kina gjithashtu. shumë urime!
Shpresoj që të jetë përsëri diku për të parë Kretë & Delhi

Me të vërtetë krenar për të gjithë ju
26/07/2017  
Picture Author

Dear Maria,

Unë nuk e di se si për të shprehur & të thënë faleminderit për ju si ju e bëri kaq shumë gjëra të mrekullueshme që unë kurrë nuk e pritura. Ju jeni me të vërtetë mahnitëse & ju me të vërtetë vënë zemrën tuaj & shpirti në punën tuaj. Unë kurrë nuk kam takuar një person si ju në mënyrë të përulur, aq e dobishme, gjithmonë aty për të ndihmuar ...
Vërtetë Hats off për ju & të gjithë ekipin tuaj .

pa ty & ekipet tuaja të mbështetur këtë ngjarje nuk do të kishte qenë i suksesshëm
falënderimet e mia të veçanta & regards birit tënd & Anna për të dhënë hapjen e mrekullueshme & aktet argëtuese. Unë duhet të them se ata janë shumë kreative & shumë profesionale . Ajo nuk ishte vetëm të veprojë, por ajo ishte eksperiencë të paharrueshme për të gjithë mysafirët & SR. drejtuesit.

Me të vërtetë krenar për të gjithë ju. Të gjitha të mirë për ju & ekipi juaj & mbajtur-up të njëjtën frymë

Looking forward për bashkëpunim të gjatë me ju.

Të fala

Pathik Chandarana
Për Mantra Ngjarje & Promovimi
Mumbai. Indi. Pvt. Ltd.
i lëvizshëm: +91 8080897828
www.mantraevents.com
MUMBAI - DELHI

Shkruaj – norma dhe ju përvojën tuaj me cel Tours


Verifikimi Captcha
* i nevojshëm
turne: Perlat e Ballkanit >Beogradi – Bukuresht – sofia
kohëzgjatje: 8 ditë
vend: Evropë, Beogradi, sofia, Bukuresht, Serbia, Rumani, Bulgari
përfshirë

ditë 1
Transferimi nga aeroporti i Beogradit në hotel Beograd me një trajner / c dhe anglisht asistent flet
Beogradi me dalje në det natën me transferimet e tokës nga / në hotel
Gjatë natës në hotel të Beogradit në dhoma standarde në baza BB

ditë 2
turne Half Day Qyteti i Beogradit me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Gjatë natës në hotel të Beogradit në dhoma standarde në baza BB

ditë 3
Transferimi nga Beogradi që të Bran nëpërmjet Timisoara me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet
turne Timisoara Qyteti me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Gjatë natës në hotel Brasov në dhoma standarde në bazë BB

ditë 4
Turneu Half Day në kështjellën e Drakulës me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Transferimi në Bukuresht me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet
Gjatë natës në hotel Bukureshtit në dhoma standarde në baza BB

ditë 5
- Turneu Half Day në Bukuresht me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
- Gjatë natës në hotel Bukureshtit në dhoma standarde në baza BB

ditë 6
Transferimi nga Bukureshti në Sofje me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 7
Turneu Half Day Sofia qytet me një trajner / c dhe anglisht udhëzues flet
Gjatë natës në hotel Sofia në dhoma standarde në bazë BB

ditë 8
 Transferimi nga Sofja në Selanik me një trajner / c dhe anglisht përcjellje flet

Nuk përfshihen

Çdo shërbim që nuk është përmendur në mënyrë të qartë në shërbimet e përfshira

A ju pëlqen këtë turne;!
Na kontaktoni duke dërguar një mesazh më poshtë dhe së shpejti ju do të keni lajme nga ne.
poshtë-shigjetë-orange

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit – Tour Pjesëmarrja, the Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara

 

Na dërgoni një mesazh me anë të Skype duke klikuar butonin më poshtë

Tel.: +302103611007+302103647843+302103632480+302103629082+302103642861 FAX: +302103610924 Selia e cel Tours: 45 Solonos kati 4 Kodi Postal:10672 Kolonaki – Athinë

Na gjeni në hartë

Orari i punës: nga e hena ne te premte: 10:00–18:00

Më shumë turne në këtë destinacion

turne me tipare individuale & paketa pushime

Athens – Santorini – Crete
Athinë – Santorini – Kretë
Athinë - Santorini - Kretë
kohëzgjatje: 7 ditë
“Poseidon” >Athens – Cape Sounion – Delphi – One Day Cruise
“Poseidon” >Athinë – Cape Sounion – Delphi – One Day Cruise
Athinë - Cape Sounion - Delphi - One Day Cruise
kohëzgjatje: 6 ditë
Athens – Cape Sounion – One Day Cruise – Epidaurus – Mycenae
Athinë – Cape Sounion – One Day Cruise – Epidaurus – Mycenae
Athinë – Cape Sounion – One Day Cruise – Epidaurus – Mycenae
kohëzgjatje: 5 ditë

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!