Tours> Olympia

Informacione rreth Olimpia

Me dyqane të panumërta mbiçmuara suveniresh dhe eateries, fshati modern i Olimpia (o-lim-bee-ah) kënaq unashamedly për qindra e mijëra turistë të cilët vazhdimisht përhap nëpër këtu në rrugën e tyre në Olimpian e vjetër. Pavaresisht kesaj, qyteti është larg nga kiç. Beyond rrugët me gjethe të mirë-mbajtur disa walks even leafier, përfshirë edhe përgjatë lumit Kladeos. Vetëm 500m në jug të qytetit është Olympia e lashtë, një nga më të luxuriantly e gjelbër, Faqet e bukur dhe historikisht të rëndësishme për t'u konsumuar. Mundohuni të shkojnë në vend si ajo hapet dhe të shijoj disa minuta të qetë para një luzmë arrijnë. Hyrja Lone për stadiumin e faqes është e garantuar për të ju jap mornica.

30 vjet ne tani ofrojnë udhëtime në destinacione të veçantë , festë , relaksimit dhe dasmës udhëtime ekzotike , individualisht dhe kolektivisht në normat e lirë!

Loading Maps
Pamje
normal mesnatë Family Fest dark Open breg lumi poet
Vendndodhja e mia Ekran i plotë

Shkojme!!

Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

Ne nuk kemi ndonjë ofertë për momentin për këtë vend, por ne mund të bëjë një ofertë për këtë destinacion vetëm për ju! Të gjithë ju duhet të bëni është të plotësoni formularin e mëposhtëm.

Emri juaj (*):

Emri juaj e fundit (*):

Emaili juaj (*):

tel tuaj. numër:

Data e mbërritjes:    

Të rriturit (*):    fëmijë:  

Mesazhi juaj:

Më pëlqen të më lejoni të dinë në lidhje me programet tuaja:

Duke dërguar këtë mesazh ju të pranoni Kushtet e përgjithshme të udhëtimit - Tour Pjesëmarrja, the Politika e privatësisë dhe Kushtet e përdorimit të internetit greecel.com.(*) Fushat e kërkuara


  Kërko për Aktivitetit

  Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri

  Gjej hotele të lirë, merret në dhoma, dhe zbritje hotele me ne!

  Kliko këtu dhe të bëjë atë të thjeshtë për të librit tjetër qëndrimit tuaj hotel. Nëse jeni të udhëtojnë për biznes apo kënaqësi, ne ju japin me disa nga marrëveshjet më të mira të hoteleve!


   Kërko për Hotele

   Jo atë që ju po kërkoni? Provoni kërkimin tuaj përsëri